BRAVO! Dominik Gajos laureatem programu stypendialnego PASJE PO HORYZONT ‼️

24 listopada br. zakończył się nabór wniosków stypendialnych do pierwszej edycji programu pn.: Pasje po Horyzont. Przypomnijmy – program ten zakładał przyznanie dwóch stypendiów w kwocie po 💥 6.000,00 zł każde dla osób, które posiadają zamiłowania i chciałyby je rozwijać. Zadaniem ubiegających się o stypendium było przekonanie komisji stypendialnej, że to właśnie „JA” posiadam pasje i potrafię o tym opowiadać w sposób wyjątkowy, fascynujący wręcz zarażający. W ramach tego konkursu – ubiegający mieli za zadanie nagrać i złożyć, krótki film lub pojawić się osobiście i opowiedzieć, o tym co jest ich Pasją po Horyzont.
W ubiegłą niedzielę, tj. 2 grudnia 2018 roku podczas 10. Darłowskiej Laponii Świętego Mikołaja poznaliśmy zwycięzców. Zostali nimi:

1. OLGA MACKIW – mieszkanka gm. Darłowo, studentka II roku medycyny weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
2. DOMINIK GAJOS – mieszkaniec m. Darłowo, uczeń III klasy Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej w Darłowie.

Zwycięzcom pierwszej edycji programu „Pasje po Horyzont” serdecznie 👏gratulujemy i życzymy dalszej kreatywności oraz rozwijania tego co ich fascynuje i uskrzydla. Stypendyści otrzymali po 6.000,00 zł każdy. 
O tym jakie działania podejmą i jak dalej rozwijają swoje zamiłowania będziemy mogli śledzić na FB Darowskiego Centrum Wolontariatu, które jest organizatorem tego programu.
Przypomnijmy mecenasem programu „Pasje po Horyzont” jest partner strategiczny DCW jakim jest belgijska spółka POC Partners, która realizuje projekt inwestycyjny w Darłowie pod nazwa Marina Royale Darłowo.
Uroczyste wręczenie czeków stypendialnych Laureatom pierwszej edycji nowego programu zaplanowano na dzień 15 grudnia 2018 roku, o godz. 12:00 w Darłowskim Centrum Wolontariatu (Darłowo – ul. Bogusława X 28.

Raz jeszcze gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju tego co Was fascynuje. Powodzenia !!!

#lubiedarlowo #darłowo #darłówko #dcw #wolontariat #pasje#pasjepohoryzont