2017-03-21

Cieszymy się bardzo, że mury naszej szkoły odwiedzili nasi przyjaciele i znajomi z gimnazjów. Mogliśmy pochwalić się naszymi osiągnięciami, dokonaniami i wspólnie zabawić. Szkoła została odpowiednio udekorowana, oznakowana i chyba nikt się nie zgubił – nie było dziś nadwyżki w liczbie uczniów. Zabawa polegała na zbieraniu ozdobnych dziurek w indeksach Dnia Otwartego ZS (cukierki, palmy, paczki, ananasy, itd). Wychodząc ze szkoły należało wypisać swoje dane, wrzucić do urny. Zaplanowano losowanie upominków. Nasi uczniowie przygotowali dla koleżanek i kolegów różne pokazy, warsztaty i inne ciekawostki.
Zorganizowano turniej gier komputerowych, pokaz bokserski, konkurencje sportowe, pokaz pierwszej pomocy, laboratoria chemiczne, fizyczne i biologiczne. Klasa I LO zapraszała na herbatkę po angielsku.
Szkoła zawodowa przygotowała stoiska swoich zakładów pracy, w których można było się poczęstować smakołykami, zapoznać z ofertą kształcenia, a nawet uczesać czy obciąć włosy (odważni na zdjęciach).
Technikum zaprezentowało wyniki ostatnich zajęć praktycznych z dr inż. Tomaszem Skubałą z Politechniki Koszalińskiej.
Bibliotekarz szkoły pani Danuta Szkopińska zapoznała gimnazjalistów z nowo wyremontowaną biblioteką i jej bogatym księgozbiorem.
Zwiedzając szkołę gimnazjaliści zbierali odpowiednie znaczki w indeksie.
Ogromne podziękowania dla naszych uczniów za ich zaangażowanie w przygotowanie atrakcji dla przyjaciół.

Drzwi otwarte