Złapmy oddech dla Kingi to akcja społecznościowa, której celem jest pomoc dla darłowskiej uczennicy liceum, która walczy z bardzo wredną chorobą. Niedługo pojawią się tu licytacje, w których będziecie mogli wziąć udział i tym samym sposobem przybliżyć idee akcji do osiągnięcia celu. Koleżanki i koledzy Kingi ze szkolnych ławek bardzo zaangażowali się w chęć jej pomocy. Cel to 50 000 zł. Teraz już możecie wpłacać pieniążki na internetowej zbiórce i tam przeczytacie też o Kindze i jej wrednym wrogu, który zaatakował jej płuca. 
Teraz weź głęboki oddech. Fajnie? W sumie nie zwracasz na to większej uwagi. To naturalne prawda? Kinga też by tak chciała. Pomóżmy. Dołącz do grupy. Udostępnij. Zaproś znajomych tutaj. Wpłać. Każda złotówka to cegiełka na niezbędny lek. Dziękujemy !

https://www.facebook.com/groups/oddechdlaKingi/?__xts__%5B0%5D=68.ARD9xQgbAtlGrCfnk3ihufDo6DMvvn4ibgiM5Uodv7MTgFQhCjq7bLz8P2PaC2FRQCKFlgkoIvKQAv2ryqSqZNd_Ffk22uWjgvCegc_g8j6l-TiocOqOOo-Dy-Tn–kzu_YOlozv9VNOjnybP8ocSGOqabJ6hsqzSicdKbmdPBP3aib8qi7ydw&__tn__=HH-R